AKŻ na stoku 2017

Żeglarze i przyjaciele,

Wraz z Akademickim Klubem Żeglarskim podbijaliśmy już polskie jeziora, zapuszczaliśmy się na morza, a nawet ocean. Skończył się sezon i co teraz? Pędzimy z odpowiedzią…zmieniamy krajobraz, i żeby nie wyjść z wprawy w zwrotach i przechyłach, ruszamy na stok!

Zapraszamy na weekendowy wypad na narty/deskę/piesze wycieczki w terminie 14-15 stycznia do miejscowości Małe Ciche, w sąsiedztwie Zakopanego, które znane jest z białego szaleństwa. W planach wyjazd wczesnym rankiem w sobotę z Krakowa, większość dnia spędzamy na stoku (nieobowiązkowo, skipassy we własnym zakresie), a gdy już się wystarczająco zmęczymy i poobijamy wracamy do ośrodka gdzie będzie na nas czekała ciepła obiadokolacja i relaks (możliwe ognisko). Następnego dnia z rana po sytym śniadaniu, wedle upodobań i sił, ruszamy na stok (lub nie) i koło 18 wracamy wszyscy razem autokarem do Krakowa.

 

Cena zawiera:

  • nocleg w pokojach 2-,3-,4-osobowych z łazienką
  • podróż autokarem Kraków-Małe Ciche w  obie strony
  • obiadokolację 14.01, śniadanie 15.01

W cenie wyjazdu nie zawiera się cena skipassu po to abyście mogli sami zdecydować czy, kiedy i na ile chcecie ubrać narty/snowboard. Cennik znajdziecie na stronie: http://maleciche.com/cennik. Z pewnością postaramy się o zniżkę grupową.
Gwarantujemy jak zwykle miłą atmosferę i doborowe towarzystwo! 

Cena: 120 zł

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: 

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Planuję jeździć na

Doświadczenie

Skipas (orientacyjnie)

Czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych na cele organizacji wydarzenia?

 

Nasi partnerzy