SPOTKANIA KLUBOWE

SPOTKANIA KLUBOWE

Kiedy?

W każdy środowy wieczór od godziny 20.00 – czyli najlepszy czas na odpoczynek po całym dniu zajęć.

Gdzie?

W naszej Siedzibie
przy Reymonta 21A w Krakowie.

Dla kogo?

Dla wszystkich pasjonatów i sympatyków żeglarstwa – zarówno wilków morskich jak i osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę pośród wiatru i fal.

Tradycją Akademickiego Klubu Żeglarskiego AGH są cotygodniowe Spotkania Klubowe, które odbywają się w środy o godzinie 20:00 w Siedzibie Klubu przy ul. Reymonta 21a. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników żeglarstwa jak i aktywnego spędzania wolnego czasu. Przy wejściu nie sprawdzamy Patentu Żeglarskiego, nie wymagamy wykazu przepłyniętych mil morskich – doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane, aby być Członkiem Klubu. Wystarczy dobre nastawienie i chęci, a wszystkiego Cię nauczymy!

Spotkanie rekrutacyjne, na którym jest możliwość podpisania deklaracji członkowskiej odbywa się w którąś z październikowych śród, informacja o terminie pojawi się na naszej Stronie i Fanpage-u. Jest możliwość dołączenia do Klubu w trakcie roku akademickiego – w tym przypadku należy zgłosić się do któregoś członka Zarządu.

Nasze cotygodniowe spotkania są doskonałą okazją do integracji Członków Klubu oraz dają możliwość prowadzenia spraw organizacyjnych Klubu na bieżąco. W trakcie spotkań dzielimy się swoimi doświadczeniami i przygodami żeglarskimi, zarówno w kuluarach jak i w ramach slajdowisk z cyklu „Nie Samą Szantą Żyje Żeglarz”. Poza prezentacjami oraz szkoleniami związanymi bezpośrednio z rozwijaniem naszej wspólnej pasji, na zebraniach wykorzystujemy czas na dobrą zabawę i integrację – naszym spotkaniom zawsze towarzyszą szanty przy dźwiękach gitary (a często także innych instrumentów). Na wszystkich uczestników czekają śpiewniki pełne piosenek żeglarskich i turystycznych. W ramach spotkań klubowych organizujemy również inne spotkania tematyczne takie jak Andrzejki, Mikołajki, Wigilia Klubowa, spotkanie przedwielkanocne, wspólne witanie Wiosny, Juwenalia z AKŻ, wieczory gier planszowych i wiele innych. Jeśli chcesz dostawać informacje na temat zbliżających się spotkań i rejsów – zapisz się do naszej listy mailingowej i śledź nas na Facebooku.

Przekonaj się na własnej skórze co robimy i odzwiedź Nas przy Reymonta 21a. Zapraszamy w każdą środę od 20:00!